با ترفندهاي آيلتس آشنا شويم!

//با ترفندهاي آيلتس آشنا شويم!

با ترفندهاي آيلتس آشنا شويم!

یادگیری آیلتس و شرکت در آزمون آن مستلزم توجه به ترفندها و نکاتی است که به فرد اجازه می‌دهد در آزمون آیلتس به امتیاز بالایی دست پیدا کنند. متقاضیان آیلتس می‌توانند با درنظر گرفتن ترفندهای آیلتس موفقیت بیشتری را به دست آورده و به راحتی سوالات این آزمون را پاسخ دهند. در ادامه نکاتی را عنوان خواهیم کرد که موجب می‌شود با ترفندهای آیلتس آشنا شده و از آن‌ها برای پیشرفت و تقویت مهارت زبانی خود استفاده کنند.

پایه و اساس

اکثر زبان‌آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند اهداف تحصیلی و یا کار و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان را در سر می‌پرورانند. این موضوع نشان می‌دهد که این متقاضیان کارهای بسیار زیادی را پیش‌رو دارند که باید به آن‌ها رسیدگی کنند. به همین دلیل نیز باید زمان کافی را برای آمادگی پیدا کردن درخصوص آزمون آیلتس اختصاص داده و زمان خود را مدیریت کنند. به دلیل اینکه آزمون آیلتس از اهمیت زیادی برخوردار است و بخش‌های مختلفی را شامل می‌شود افراد نمی‌توانند به تمام بخش-های آن به‌صورت دلخواه رسیدگی کنند. توجه به پایه و اساس اصول یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند موفقیت فرد را در آزمون آیلتس فراهم کند.

ترفندهای آیلتس درواقع راهی برای کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون آیلتس است که در آن زبان‌آموزان باید تمرین‌هایی را انجام داده و مهارت‌های مختلف خود را تقویت کنند. علاوه‌براین نکاتی نیز وجود دارد که آموزش زبان انگلیسی را به صورت عمومی عنوان کرده و زبان‌آموزان می‌توانند آشنایی بیشتری با این زبان داشته باشند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم هنگام برنامه‌ریزی برای آیلتس زمانی که در اختیار دارید را به چند بخش کوچک تقسیم کنید. این کار باعث می‌شود تا زمان لازم جهت آموزش آیلتس به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم شده و نتیجه مطلوب نیز حاصل شود.

ترفندهای مکالمه آیلتس

برای آشنایی با ترفندهای آیلتس بهتر است درخصوص هرکدام از بخش‌ها ترفندهای جداگانه‌ای را درنظر بگیرید. درخصوص ترفندهای مکالمه آیلتس بهترین کار این است که تمام کارهای روزانه خود را به زبان انگلیسی عنوان کنید. علاوه‌براین می‌توان از نرم‌افزارهایی که درطول روز چندین لغت را به زبان انگلیسی آموزش می‌دهند نیز استفاده کرد. پیش از اینکه به خواب بروید نیز می‌توانید کلیه کارهایی که در طول روز انجام داده‌اید را با صدای بلند و به زبان انگلیسی مرور کنید. زمانی که این موارد را به زبان انگلیسی بیان می‌کنید می‌توانید نقاط ضعف و قوت خود را بهتر شناخته و ایرادات موجود را نیز برطرف کنید.

ترفندهای شنیداری آیلتس

یکی دیگر از ترفندهای آیلتس مربوط به بخش شنیداری آن است. در خصوص ترفندهای شنیداری آیلتس می‌توانید یک رادیو انگلیسی زبان را که به‌صورت آنلاین است پیدا کرده و در طول روز به مطالبی که بیان می‌شود گوش دهید. در تمام مدتی که در ررفت‌وآمد هستید و یا کارهای روزانه خود را انجام می‌دهید می‌توانید به رادیوهای انگلیسی زبان و یا پادکست‌هایی که مختص افراد حرفه‌ای و یا بومیان انگلیسی زبان است گوش داده و مهارت شنیداری آیلتس خود را تقویت کنید.

علاقه‌مندان به ترفندهای شنیداری آیلتس باید درنظر داشته باشند که پادکست‌ها و رادیوهای انگلیسی زبان لحن طبیعی داشته و چگونگی صحبت کردن آن‌ها نیز به زبان انگلیسی است که مختص افراد انگلیسی زبانان طراحی شده و نمی‌توان سطح خاصی را برای آن درنظر گرفت. می‌توان در هنگام ناهار به برنامه‌های انگلیسی زبانی که حدود 10 دقیقه است گوش داده و لغات و اصطلاحات جدید زبان انگلیسی را به راحتی آموخت.

ترفندهای خواندن آیلتس

برای آشنایی با ترفندهای آیلتس می‌توان به بخش‌های مختلف به‌صورت ویژه‌ای توجه کرد. به‌عنوان مثال بخش خواندن آیلتس نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و افراد باید این توانایی را داشته باشند که متون انگلیسی را به راحتی بخوانند. برای این کار در ابتدا باید زبان تمامی دستگاه‌ها و برنامه‌های نرم‌افزاری را به انگلیسی تغییر داد. این کار باعث می‌شود در هنگام کار و استفاده از این دستگاه‌ها با لغات و اصطلاحات انگلیسی آشنایی بیشتری پیدا کرده و زبان انگلیسی را نیز ساده‌تر آموخت. علاوه براین سعی کنید همیشه یک رمان که به زبان انگلیسی است با خود به همراه داشته و در زمان مناسبی به مطالعه آن بپردازید. این روش‌ها باعث می‌شود ترفندهای خواندن آیلتس این بخش از مهارت فرد را تقویت کرده و به راحتی در آزمون آیلتس نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورند.

ترفندهای نوشتاری آیلتس

درخصوص ترفندهای نوشتاری آیلتس نیز زبان‌آموزان باید از اشخاصی که در شهر دیگری بوده ولی به زبان انگلیسی صحبت می-کنند و با آن‌ها آشنایی دارند بخواهند تا نامه‌ای را به زبان انگلیسی برای شما بنویسد. درواقع از او به عنوان یک دوست مکاتبه‌ای استفاده کنید تا مهارت نوشتاری زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. وجود یک دوست مکاتبه‌ای باعث خواهد شد تا مهارت نوشتاری فرد به بهترین شکل تقویت شده و ایرادات موجود نیز برطرف شود.

آشنایی با ترفندهای آیلتس مستلزم داشتن تلاش و پشتکار است به همین دلیل افرادی که زمان لازم را برای هریک از بخش‌های آموزشی اختصاص دهند می‌توانند در آزمون آیلتس نیز نتیجه مطلوبی را به دست بیاورند. زبان‌اموزان برای استفاده از ترفندهای نوشتاری آیلتس می‌توانند کلیه یادداشت‌ها و متون خود را به زبان انگلیسی بنویسند. این کار باعث می‌شود تمام اطرافیان فرد که به زبان انگلیسی آشنایی دارند درگیر چالش شوند.

یکی از ترفندهای نوشتاری آیلتس این است که درصورت خواندن و یا شنیدن داستانی به زبان مادری خود بهتر است آن را به زبان انگلیسی تغییر دهید. این کار باعث می‌شود با اصطلاحات و لغات انگلیسی جدیدی آشنا شده و آن‌ها را در ذهن خود جای دهید. استفاده از ترفندهای آیلتس چندان سخت نبوده و افراد درصورت توجه به موارد فوق می‌توانند در مدت زمان کوتاهی به پیشرفت قابل توجهی در آیلتس دست پیدا کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در آزمون آیلتس باید درنظر داشته باشند روش‌های مختلفی برای کسب آمادگی در آزمون آیلتس وجود دارد و افراد می‌توانند در کلاس‌های خصوصی شرکت کنند. اما تنها موردی که می‌تواند موفقیت فرد را تضمین کند داشتن تمرین مستمر و مطالعه بسیار زیاد است. اگر افراد مطالعه و تمرین کافی نداشته و زمان لازم را برای این کار اختصاص ندهند نمی‌توانند به موفقیت نیز دست پیدا کنند بنابراین باید این نکته را درنظر گرفت که هراندازه زمان بیشتری برای تمرین و مطالعه اختصاص داده شود به همان میزان نیز امتیاز بالاتری در آزمون آیلتس به دست خواهد آمد.

سایت oxnoor تا به حال برنامه­ های کاری مشخص و هدفمندی را به صورت یکپارچه و منسجم دنبال کرده و توانسته خدمات تخصصی و کاربردی را در اختیار متقاضیان قرار دهد. تمام مدرسانی که در دپارتمان زبان موسسه دانش گستر کوه نور فعالیت دارند از تجربه کافی اقامت در کشورهای خارجی را داشته و سعی دارند اطلاعت ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. ارائه آموزش­های لازم درخصوص زبان انگلیسی از دیگر وظایف این موسسه آموزشی شناخته شده و زبان­آموزان با مراجعه به سایت oxnoor می­توانند کلیه اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورده و بدون هیچ مشکلی در زمینه زبان انگلیسی وارد این کشور شوند. به دلیل استفاده از اساتید مجرب و کاردرست متقاضیان می­توانند تمام اصول و قواعد زبان انگلیسی را نیز آموخته و از آن در طول روز استفاده کنند.

2019-04-06T16:04:29+04:30

اطلاعات تماس :

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

تلفن: 02144272450

فکس: 02144272450

وب‌سایت: موسسه دانش گستر کوه نور