بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی

//بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی

بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی

 

یادگیری زبان آلمانی

در ابتدای یادگیری زبان المانی ، ممکن است فهم کلمات و صحبت ها برای تان دشوار باشد و حتی به گونه ای باشد که احساس کنید که فردی که با شما با زبان آلمانی صحبت می کند با یک زبان فضایی با شما صحبت می کند. برای این که راحت تر بتوانید زبان آلمانی را متوجه شوید و حتی اگر می خواهید در سفر به یک کشور المانی زبان راحت تر بتوانید با مردم آن کشور ارتباط برقرار کنید باید در حین این که از پایه شروع به یادگیری زبان آلمانی می کنید ، مدام با استفاده از روش های مختلف تمرین کنید تا فهم زبان آلمانی برای تان آسان تر شود.

یکی از راه هایی که می تواند در یادگیری زبان آلمانی به شما کمک کند استفاده از سایت های آموزشی آنلاین زبان آلمانی است. با توجه به این که امروزه در هر جا و با استفاده از هر وسیله ای همچون تبلت، لپ تاپ و گوشی های هوشمند دسترسی به اینترنت امکان پذیر است ، افراد می تواند در هر جایی که هستند در صورتی که وقت کافی دارند و تمایل به یادگیری زبان آلمانی دارند به اینترنت متصل شوند و با کمک سایت هایی که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم زبان آلمانی را فراگیرند.

 

1. Duolingo

دوئولینگو از جمله بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی و به صورت کلی هر زبان دیگری است و در میان سایت هایی که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم شناخته شده تر است . در واقع استفاده از این سایت برای آموزش آنلاین زبان، بیشتر از این که شبیه به یک دوره ی آموزشی باشد شبیه یک راه سرگرم کننده برای یادگیری زبان آلمانی است . شرکت در این دوره های سرگرم کننده از طریق ارتباط مستقیم انجام می شود و در صورت شرکت در دوره ی آموزشی این سایت می تواند میان خود و همکاران و دوستان خود رقابتی برای یادگیری زبان آلمانی ایجاد کنید.

سایت دوئولینگو به خاطر ویژگی های مثبتی که دارد جزو یکی از بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی است که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• با شرکت در دوره های آموزش آنلاین این سایت می توانید میزان پیشرفت خود در دوره های آموزش زبان را با اتصال به اینترنت از طریق گوشی خود مشاهده کنید.
• افراد متخصصی که در سایت هستند میزان پیشرفت شما را با دوستان تان مقایسه می کنند.
• در سایت دوئولینگو می توانید مقالاتی که نیاز به ترجمه دارند را به راحتی ترجمه کنید.
• اگر در حین دوره ی آموزشی ، مطلب یا نکته ای را فراموش کردید به دلیل درس های دوره ای که به طور خودکار ارائه می شود می توانید مجددا مطالبی که فراموش کرده اید را دوره کنید.
• استفاده از سایت دوئولینگو رایگان است و هیچ گونه هزینه ای برای فردی که از ان استفاده می کند ندارد.
• اگر در مورد جمله ای سوال داشتید و یا مشکلی در گرامر داشتید می توانید سوال خود را در سایت مطرح کنید آن گاه کاربران سایت شما را راهنمایی می کنند و پاسخ شما را کاملا دوستانه می دهند.
• اگر قبلا در دوره های آموزش زبان آلمانی شرکت کرده اید و یا تا حدودی با زبان آلمانی آشنا هستید می توانید در آزمون تعیین سطحی که در این سایت برگزار می شود شرکت کنید.

2. سایت about

از جمله دیگر سایت هایی که می توانیم آن ها را با عنوان بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی بشناسیم ، سایت about است. برای این که این سایت در لیست بهترین سایت های اموزش آنلاین زبان آلمانی قرار دهیم چند مسئله را مورد توجه قرار داده ایم اول این که سایتی که برای آموزش آنلاین زبان آلمانی انتخاب می کنیم باید محتوای خوبی داشته باشد، این محتوا باید به طور مناسب و گسترده ای در زمینه ی زبان آلمانی باشد.

نکته ی بعدی که باعث شده است که این سایت را در این لیست بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی قرار دهیم این است که طراحی جذاب سایت است، طراحی این سایت به گونه ای است که می تواند توجه مخاطب را به خود جلب کند و همچنین این که اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی در اختیار زبان اموز قرار می دهد.

یکی از قابلیت های این سایت این است که دارای طبقه بندی مناسبی برای زبان آموزان است البته شاید نتوان طبقه بندی که در این سایت وجود دارد را به عنوان مسئله ای که باعث می شود این سایت جزو بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان آلمانی قرار داد ، اما این طبقه بندی می تواند به افرادی که نیاز به یادگیری زبان آلمانی برای اهداف مختلف خود دارند کمک بسیار زیادی کند.

یکی راه هایی که افراد می توانند زبان آلمانی را یاد بگیرند این است که مقالاتی که به زبان آلمانی هستند و در سطح زبان آن ها هستند را مطالعه کنند، سایت about مقالات متعددی را برای تمام افراد و در تمام سطوح ارائه دهد و همچنین در کنار ارائه ی مقالات متعدد برای یادگیری زبان آلمانی ، این سایت ، سایت هایی که در زمینه ی معرفی کتاب های المانی زبان ، سایت های چت کردن به زبان آلمانی ، یادگیری گرامر زبان آلمانی و سایت های معرفی کاربران آلمانی برای آموزش زبان آلمانی را نیز معرفی کرده است .

3. My languages.org

یکی دیگر از سایت هایی که در زمینه ی اموزش زبان فعالیت می کند و آموزش هایی که در زمینه ی آموزش زبان های مختلف که شامل 95 زبان می شود را به صورت رایگان در اختیار کاربران و زبان آموزان خود قرار می دهد . با استفاده از دوره های اموزشی که در این سایت برگزار می شود می توانید گرامر، واژگان و عبارات کوتاه را بیاموزید و همچنین می توانید سطح دانش خود در مورد زبان آلمانی را بهبود بخشید.

دوره هایی که در این سایت برگزار می شود غالبا کتبی هستند اما در کنار این دوره های کتبی می توانید به ویدئوها و فایل های صوتی نیز برای آموزش زبان های مختلف دسترسی داشته باشید.

 

سایت oxnoor تا به حال برنامه­ های کاری مشخص و هدفمندی را به صورت یکپارچه و منسجم دنبال کرده و توانسته خدمات تخصصی و کاربردی را در اختیار متقاضیان قرار دهد. تمام مدرسانی که در دپارتمان زبان موسسه دانش گستر کوه نور فعالیت دارند از تجربه کافی اقامت در کشورهای خارجی را داشته و سعی دارند اطلاعت ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. ارائه آموزش­های لازم درخصوص زبان آلمانی از دیگر وظایف این موسسه آموزشی شناخته شده و زبان­آموزان با مراجعه به سایت oxnoor می­توانند کلیه اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورده و بدون هیچ مشکلی در زمینه زبان آلمانی وارد این کشور شوند. به دلیل استفاده از اساتید مجرب و کاردرست متقاضیان می­توانند تمام اصول و قواعد زبان آلمانی را نیز آموخته و از آن در طول روز استفاده کنند.

2019-04-06T17:43:08+04:30

اطلاعات تماس :

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

تلفن: 02144272450

فکس: 02144272450

وب‌سایت: موسسه دانش گستر کوه نور