بهترین متدهای یادگیری زبان آلمانی

//بهترین متدهای یادگیری زبان آلمانی

بهترین متدهای یادگیری زبان آلمانی

دشواری زبان آلمانی

افرادی که به کشورهای آلمانی زبان سفر می کنند و یا می خواهند برای مهاجرت به کشور آلمان و یا ادامه ی تحصیل در این کشور ، زبان آلمانی را بیاموزند تصور می کنند این زبان، زبانی دشوار است و همین را مانع بزرگی بر سر راه خود تصور می کنند.

به همین دلیل برای حل این مشکل تصمیم داریم در ادامه بهترین متدهای یادگیری زبان آلمانی را برای تان بیان کنیم تا متوجه شوید زبان آلمانی به دشواری که در مورد آن صحبت می شود نیست ، البته در این که برخی از کلمات زبان المانی واقعا طولانی هستند و گرامر زبان آلمانی نیز تا حدی دشوار است، شکی نیست. اما نکته ی مهم این جاست تا زمانی که از روش هایی که در ادامه در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد استفاده نکنید همچنان سد سختی یادگیری زبان آلمانی پیش روی تان خواهد بود.

 

یادگیری آنلاین زبان آلمانی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای این که وقتی را صرف رفتن به آموزشگاه های زبان آلمانی بکنند، این وقت را خانه بگذرانند و زمانی که برای رفت و آمد به آموزشگاه زبان صرف می کنند را در منزل باشد و وقت بیشتری برای یادگیری زبان آلمانی داشته باشد.

از طرفی برخی افراد نیز در شهری که زندگی می کنند به آموزشگاه زبان آلمانی دسترسی ندارند، برای این افراد و افراد دسته ی قبلی بهترین روش یادگیری زبان آلمانی ، یادگیری آنلاین زبان آلمانی است ، به این صورت که این افراد می توانند در دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی شرکت کنند و آن چه که می توانند در آموزشگاه زبان المانی یاد بگیرند در منزل و با استفاده از دوره های آنلاین بیاموزند.

شرکت در دوره های آنلاین به دلیل داشتن قابلیت های زیر می تواند بهترین متد برای یادگیری زبان آلمانی برای دو گروه افراد قبلی باشند:

• می توان برای شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی، روز و ساعت دوره می تواند توسط زبان آموز شرکت در دوره مشخص شود.
• دوره ی آموزش آنلاین زبان آلمانی تنها برای زبان آموز برگزار می شود
• سطح و هدف برگزاری دوره تنها بر اساس نیاز زبان آموز مشخص می شود
• دوره های آنلاین به دلیل این که این قابلیت را دارند که در هر ساعت از شبانه روز برگزار شوند می توانند انتخاب خوبی برای افرادی که در طی ساعات عادی شبانه روز مشغول به کار هستند و نمی توانند به آموزشگاه های زبان آلمانی مراجعه کنند باشد.
• برگزاری دوره های آنلاین به صورت غیر حضوری و مجازی می باشد
• همان طور که گفتیم هدف از برگزاری دوره بر اساس نیاز زبان آموز مشخص می شود برای مثال هدف از برگزاری دوره می تواند آمادگی آزمون، شرکت در مصاحبه ی سفارت و یا مکالمه باشد.
• دوره هایی که به صورت آنلاین برگزار می شوند دارای سطح مبتدی تا پیشرفته هستند
• در این دوره ها امکان به کار گیری از اساتید با تجربه نیز وجود دارد.

 

یادگیری زبان آلمانی با کمک معلم خصوصی

یکی دیگر از بهترین روش های یادگیری زبان آلمانی ، یادگیری زبان آلمانی به کمک معلم خصوصی و در مکانی که شما می خواهید برگزار شود، برای مثال می توانید برای راحتی و افزایش تمرکز خود، زبان آلمانی را با کمک معلم خصوصی و در منزل فرابگیرید.

یادگیری زبان آلمانی با استفاده از این روش ، نه تنها به افزایش راحتی زبان آموز کمک می کند بلکه می تواند برای افرادی که ترجیح می دهند در منزل زبان آلمانی را یاد بگیرند تمرکز بیشتری به ارمغان آورد و به عبارتی کارآمدتر باشد.

البته یادگیری زبان آلمانی با کمک معلم خصوصی ویژگی هایی نیز دارد که باعث شده این روش، یکی از بهترین روش های یادگیری زبان آلمانی باشد .که این ویژگی ها عبارتند از:

• استفاده از اساتید با تجربه و حرفه ای برای آموزش زبان آلمانی
• زبان آموز می تواند محل برگزاری کلاس را مشخص کند
• استفاده از معلم خصوصی در یادگیری زبان آلمانی و یا یادگیری هر زبان دیگری این ویژگی و قابلیت را نیز دارد که زبان آموز می تواند ساعت و روز برگزاری دوره را مشخص کند.
• بر عکس دوره های آموزش زبان که در موسسه ها برگزار می شود و زبان آموز نمی تواند مدرس خود را انتخاب کند، در یادگیری زبان آلمانی با کمک معلم خصوصی ، زبان آموز می تواند در مورد اساتیدی که در زمینه ی آموزش زبان آلمانی فعالیت می کنند تحقیق کند و سپس با توجه به تحقیقات بهترین مدرس را برای تدریس زبان آلمانی به صورت خصوصی انتخاب کند.
• با توجه به این که در این روش مانند روش قبلی دوره ی اموزش زبان تنها برای یک نفر به صورت اختصاصی برگزار می شود، در این روش نیز زبان آموز می تواند متد و یا روش آموزشی را براساس سلیقه و یا هدفی که از یادگیری زبان آلمانی دارد مشخص شود.
• زبان آموز با توجه به هدفی که از یادگیری زبان آلمانی دارد که این هدف می تواند یادگیری زبان آلمانی برای مهاجرت به کشور آلمان و یا ادامه تحصیل در این کشور باشد ، می تواند میزان فشردگی دوره ی اموزش را مشخص کند.
• همچنین برای پرداخت هزینه های معلم خصوصی می تواند هزینه های برگزاری دوره را با کمک توافق با معلم خصوصی به صورت اقساطی تعریف کرد.

اما نکته ای که باید در مورد یادگیری زبان آلمانی با کمک معلم خصوصی به ان اشاره کرد این است که با توجه به این که در این روش ، زبان آموز راحتی عمل بیشتری نسبت به روش یادگیری آنلاین زبان آلمانی و یا شرکت در دوره های آموزشی که توسط موسسات برگزار می شود، دارد هزینه ای که در این روش باید پرداخت کند نیز بیشتر است ، به همین دلیل توصیه می شود در صورتی که توان پرداخت هزینه ی بالایی برای یادگیری زبان آلمانی ندارید از این روش استفاده نکنید.

نکته ی پایانی در مورد یادگیری زبان آلمانی و یا هر زبان دیگری این است که باید از یادگیری زبان آلمانی انگیزه داشته باشید ، این انگیزه یا هدف می تواند کار کردن در شرکت های آلمانی ، سفر توریستی به آلمان و یا ادامه تحصیل در این کشور باشد.

سایت oxnoor تا به حال برنامه­ های کاری مشخص و هدفمندی را به صورت یکپارچه و منسجم دنبال کرده و توانسته خدمات تخصصی و کاربردی را در اختیار متقاضیان قرار دهد. تمام مدرسانی که در دپارتمان زبان موسسه دانش گستر کوه نور فعالیت دارند از تجربه کافی اقامت در کشورهای خارجی را داشته و سعی دارند اطلاعت ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. ارائه آموزش­های لازم درخصوص زبان آلمانی از دیگر وظایف این موسسه آموزشی شناخته شده و زبان­آموزان با مراجعه به سایت oxnoor می­توانند کلیه اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورده و بدون هیچ مشکلی در زمینه زبان آلمانی وارد این کشور شوند. به دلیل استفاده از اساتید مجرب و کاردرست متقاضیان می­توانند تمام اصول و قواعد زبان آلمانی را نیز آموخته و از آن در طول روز استفاده کنند.

2019-04-07T11:16:27+04:30

اطلاعات تماس :

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

تلفن: 02144272450

فکس: 02144272450

وب‌سایت: موسسه دانش گستر کوه نور