سریعترین راه گرفتن آیلتس چیست؟

//سریعترین راه گرفتن آیلتس چیست؟

سریعترین راه گرفتن آیلتس چیست؟

برخی از زبان‌آموزان تمایل دارند تا در سریع‌ترین زمان مدرک آزمون آیلتس را دریافت کرده و زبان انگلیسی را به راحتی بیاموزند. اغلب افراد نیز به دلیل مهاجرت کاری و یا تحصیلی و برخورداری از موقعیت‌های شغلی مختلف سعی می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان مدرک آیلتس خود را دریافت کنند. گاهی نیز افراد به دلیل شکست در دوره‌های قبلی آزمون آیلتس سعی می‌کنند این آزمون را در سریع‌ترین زمان پشت سر گذاشته و مدرک موردنظر خود را دریافت کنند. در ادامه اصولی را که درخصوص سریع-ترین راه گرفتن آیلتس وجود دارد عنوان خواهیم کرد.

توقف دائم و یا موقت کارها

علاقه‌مندان به پشت سر گذاشتن سریع آیلتس باید درنظر داشته باشند این امر به‌عنوان شغلی تمام وقت شناخته می‌شود و باید از آمادگی کافی برای شرکت در آزمون آیلتس برخوردار باشند. زبان‌آموزانی که به دنبال سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس هستند باید زمانی خاص و ویژه را به این مساله اختصاص دهند. برای شرکت در آزمون آیلتس افراد باید مدتی مرخصی گرفته و بیخیال برنامه‌های دیگر شوند. این کار باعث می‌شود تمام زمان خود را به یادگیری زبان اختصاص داده و در سریع‌ترین زمان آیلتس موردنظر خود را دریافت کنند.

استفاده از استاد آیلتس

یکی از روش‌هایی که به‌عنوان سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس شناخته می‌شود استفاده از استاد آیلتس است. برخی از زبان‌آموزان معتقدند بدون استفاده از استاد آیلتس می‌توانند بخش‌های خواندن و صحبت کردن آیلتس را پشت سر بگذارند اما عبور از بخش-های دیگر آیلتس بدون استفاده از استاد آیلتس چندان ساده نبوده و نمی‌توان در سریع‌ترین زمان آیلتس لازم را دریافت کرد. زمانی که یک یا چند استاد آیلتس برای کمک کردن به زبان‌آموز وجود داشته باشند فرد متقاضی می‌تواند ایرادات خود را بهتر درک کرده و آن‌ها را برطرف کند. با این کار پیشرفت در یادگیری زبان انگلیسی نیز بیشتر خواهد بود.

اهمیت به سلامت خود

همیشه در سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس استرس زیادی وجود داشته چراکه زمان اندک بوده و فشار بسیاری بر فرد وارد خواهد شد تا ذهن با سرعت و فشار بیشتری مطالب را بیاموزد. هدم اهمیت به سلامت خود باعث می‌شود تا نتیجه‌ای که در طول مدت یادگیری آیلتس به دست می‌آید برعکس بوده و فرد نتواند بازدهی خوبی داشته باشد. به‌طور کلی زمانی که قصد یادگیری آیلتس را دارید بهتر است استراحت کافی داشته و نسبت به استرسی که درنتیجه آیلتس به وجود می‌آید توجه کنید. یکی از روش‌هایی که در طول دوره یادگیری آیلتس می‌تواند تاثیر بسزایی در کاهش استرس داشته باشد بو کردن گل‌ها است.

داشتن برنامه مطالعاتی

افرادی که در روند یادگیری آیلتس برنامه خوب و منطمی دارند می‌توانند زمان کافی را به این مقوله اختصاص دهند. پیش از اینکه برنامه مطالعاتی منظمی را بچینید بهتر است تمامی موارد را مورد توجه قرار داده و هیچ یک از بخش‌ها را به روزهای نهایی نیندازید. در روزهای پایانی که برای برنامه آیلتس درنظر گرفته‌اید هیچ کمکی به یادگیری زبان انگلیسی و تقویت مهارت‌های آیلتس نکرده و باعث می‌شود افراد نتیجه معکوسی را دریافت کنند. بنابراین داشتن برنامه مطالعاتی می‌تواند فرایند یادگیری را بهبود بخشیده و نتیجه مطلوبی را نیز به همراه داشته باشد.

آگاهی از سطح فعلی در زبان انگلیسی

علاقه‌مندان به یادگیری آیلتس باید نسبت به سطح فعلی خود در هریک از مهارت‌های چهارگانه زبان آگاهی کافی داشته باشند. درحال حاضر آزمون‌های آزمایشی یا آیلتس مختلفی در آموزشگاه‌های برگزار می‌شود که مربیان باتجربه می‌توانند مهارت افراد را مورد ارزیابی قرار داده و سطح موردنظر آن‌ها را مشخص کنند. آگاهی از سطح فعلی در زبان انگلیسی به‌عنوان یکی از سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس به شمار می‌رود و به فرد این امکان را می‌دهد که نسبت به پیشرفتی که داشته اطلاع کافی کسب کند. این مورد می‌تواند فرد را برای دستیابی به هدف واقعی خود کمک کرده و مراحل را سریع‌تر طی کند.

اجتناب از ریسک

یکی دیگر از روش‌هایی که تحت عنوان سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس شناخته می‌شود اجتناب از ریسک است. علاقه‌مندان به دریافت آیلتس باید درنظر داشته باشند که زمان برگزاری این آزمون هیچ موقعیت خوبی برای امتحان مواردی که درخصوص آن-ها اطمینان ندارند نیست. فرد برای اینکه بتواند در آزمون آیلتس به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند باید به سراغ استفاده از مواردی برود که نسبت به آن‌ها اطمینان کافی دارد. در خصوص سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس بهتر است به سراغ استفاده از واژگان و گرامرهای پیچیده‌ زبان انگلیسی رفت و آن‌ها را در تمرین آیلتس مورد استفاده قرار داد. در روزی که برای برگزاری آزمون آیلتس تعیین شده فرد تنها باید به نتیجه آزمون فکر کند و سعی و خطا را نادیده بگیرد.

تمرکز روی جنبه‌های کلیدی

یکی دیگر از سریع‌ترین راه‌های گرفتن آیلتس تمرکز روی جنبه‌های کلیدی است و زبان‌اموزان باید دراین خصوص اطمینان کافی را داشته باشند. چنانچه تلفظ فرد دارای شرایط خوبی است بهترین کار برداشتن تمرکز از آن‌ها و دقت روی بخش‌های دیگر است. چنانچه زبان‌آموزان این موارد را درنظر داشته باشند می‌توانند در مدت زمان کوتاهی آیلتس موردنظر خود را دریافت کرده و به نتیجه مطلوب برسند.

توجه به تمام قسمت‌های آیلتس

از دیگر مواردی که به‌عنوان سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس به شمار می‌رود اطمینان از توجه به تمام قسمت‌های آیلتس است. زبان-آموزان نباید هیچ یک از قسمت‌های عنوان شده در آیلتس را فراموش کرده و یا آن‌ها را نادیده بگیرند و چنانچه درمورد بخشی اعتماد بنفس بیشتری دارند بازهم باید توجه کافی را درخصوص آن‌ها داشته باشند. هیچ تضمینی وجود ندارد که فرد در آزمون آیلتس با چالش روبه‌رو نشود این احتمال وجود دارد سوالاتی که در یکی از بخش‌ها مطرح می‌شود بسیار سخت و پیچیده باشد. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که هیچ دلیل قانع کننده در این خصوص وجود نداشته و تنها باتوجه به تجربیات زبان‌اموزان و شرکت کنندگان در آزمون آیلتس این نکته عنوان شده است.

مطالعه منظم

مطالعه منظم زبان انگلیسی را می‌توان سریع‌ترین راه گرفتن آیلتس عنوان کرد. زمانی که افراد مطالعه منظمی داشته باشند به همان میزان نیز می‌توانند از آمادگی بیشتری برای یادگیری آیلتس برخوردار بوده و هنگام شرکت در آزمون آیلتس نیز نتیجه مطلوبی را به دست بیاورند. زبان‌آموزان باید برای هردقیقه از زمان خود برنامه مناسبی داشته باشند و به این نکته توجه کنند که برخی اوقات یک اشتباه کوچک می‌تواند امتیاز مطلوب را به امتیازی نامطلوب تبدیل کند.

سایت oxnoor تا به حال برنامه­ های کاری مشخص و هدفمندی را به صورت یکپارچه و منسجم دنبال کرده و توانسته خدمات تخصصی و کاربردی را در اختیار متقاضیان قرار دهد. تمام مدرسانی که در دپارتمان زبان موسسه دانش گستر کوه نور فعالیت دارند از تجربه کافی اقامت در کشورهای خارجی را داشته و سعی دارند اطلاعت ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. ارائه آموزش­های لازم درخصوص زبان انگلیسی از دیگر وظایف این موسسه آموزشی شناخته شده و زبان­آموزان با مراجعه به سایت oxnoor می­توانند کلیه اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورده و بدون هیچ مشکلی در زمینه زبان انگلیسی وارد این کشور شوند. به دلیل استفاده از اساتید مجرب و کاردرست متقاضیان می­توانند تمام اصول و قواعد زبان انگلیسی را نیز آموخته و از آن در طول روز استفاده کنند.

2019-04-06T15:49:00+04:30

اطلاعات تماس :

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

تلفن: 02144272450

فکس: 02144272450

وب‌سایت: موسسه دانش گستر کوه نور