منابع آیلتس برای نمره ۷ چیست؟

//منابع آیلتس برای نمره ۷ چیست؟

منابع آیلتس برای نمره 7 چیست؟

منابعی که برای آیلتس طراحی شده‌اند به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری ایده‌ال شناخته می‌شوند و اغلب زبان‌آموزان تمایل دارند با صرف وقت و هزینه خود مدرک آیلتس را به دست بیاورند. تمامی کتاب‌ها و منابع آیلتس یکسان نبوده و از روش واحدی برای تالیف آن‌ها استفاده نشده است. اغلب کتاب‌هایی که برای یک نفرد در آزمون آیلتس موثر عمل می‌کند درمورد اشخاص دیگر اینگونه نبوده و هیچ تاثیری نخواهند داشت. در ادامه برخی از منابع آیلتس برای نمره 7 را معرفی خواهیم کرد که به‌عنوان برترین منابع آیلتس طی سال‌های گذشته شناخته شده‌اند.

کتاب Official IELTS Practice Materials

اغلب زبان‌آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند ترجیح می‌دهند پیش از آزمون چند آزمون آزمایشی و بلند را امتحان کرده و آشنایی بیشتری با این آزمون بین‌المللی پیدا کنند. کتاب‌های Official IELTS Practice Materials این ارزش را دارند که وقت و انرژی خود را صرف مطالعه آن‌ها کنید. در این کتاب‌ها پاسخ نمرات مختلف درخصوص سوالات نوشتاری نیز قرار داده شده است و داوطلبان می‌توانند یک DVD نیز به همراه جلد دوم کتاب دریافت کنند که مختص متقاضیان علاقه‌مند به شرکت در آزمون گفتاری است.
کتاب

The Official Cambridge Guide to IELTS

درحال حاضر دانشکده زبان کمبریج نیز سعی دارد تا با انتشار منابع آیلتس علاقه‌مندان به دریافت نمره 7 را یاری داده و منابع ارزشمندی را در اختیار آن‌ها قرار دهد. کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS یکی از برترین منابع آیلتس برای نمره 7 به شمار می‌رود و حدود شش آزمون تمرینی و آکادمیک آیلتس در آن قرار داده شده است. البته در این کتاب دو آزمون تمرینی عمومی نیز وجود دارد که زبان‌آموزان می‌توانند با استفاده از آن در بخش‌های مختلف آیلتس پاسخ‌دهی داشته باشند. در کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS چندین فصل به همراه تمرین و نکات جداگانه وجود دارد که موجب می‌شود داوطلبان در مدت زمان کوتاهی برای آیلتس آمادگی پیدا کنند.

وبسایت Sample Test Questions on the IELTS Website

علاقه‌مندان به دریافت نمره 7 در آیلتس برای موفقیت باید به تمامی وبسایت‌های آیلتس مراجعه کرده و نمونه سوالات موجود در آن‌ها را مطالعه کنند. البته آیلتس دارای چند وبسایت رسمی است که کار را برای داوطلبان ساده کرده و زمانی که سوالات تمرینی مورد نظر باشند وب‌سایت‌های British Council IELTS و یا IELTS.org به عنوان با کیفیت‌ترین و بهترین رابط کاربردی را در اختیار داوطلبان قرار دهند. در وبسایت IELTS.org نمونه سوالات تمرینی متنوعی وجود دارد که زبان‌آموزان با مطالعه آن می‌توانند به سوالات عنوان شده در آزمون آیلتس پاسخ مناسبی بدهند. در وبسایت British Council IELTS نیز آزمون‌های تستی و بلندی وجود دارد که داوطلبان را برای شرکت در آزمون آیلتس عمومی و آکادمیک آماده می‌کند.

علاقه‌مندان به دریافت نمره 7 در آزمون آیلتس باید درخصوص زبان انگلیسی اطلاعات کاملی داشته باشند. این درحالی است که با استفاده از تکنیک‌های آیلتس نیز می‌توان در این آزمون بین‌المللی نمره بالایی را دریافت کرد. داوطلبان باید درخصوص زمان توجه داشته و بدانند زمان اندکی به بخش‌های نوشتاری و خواندن اختصاص یافته است و چنانچه مدیریت دقیقی در خصوص این زمان صورت نگیرد امتیاز بالایی نیز به همراه نخواهد داشت. اسکن و اسکیم در بخش خواندن از جمله استراتژی‌هایی شناخته می-شود که موجب ایجاد آمادگی افراد برای شرکت در آزمون آیلتس خواهد شد.

وبسایت Kaplan’s IELTS Premier with 8 Practice Tests

از دیگر منابع آیلتس برای نمره 7 می‌توان به وبسایت Kaplan’s IELTS Premier with 8 Practice Tests اشاره کرد که نمونه سوالات و آزمون‌های آزمایشی مختلفی را در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد. کلیه فصل‌های این وبسایت از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما درخصوص جمع‌آوری آن‌ها توجهی به استراتژی‌های آزمون نشده است. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند با مراجعه به وبسایت Kaplan’s IELTS Premier with 8 Practice Tests می‌توانند مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنند.

منابع آیلتس برتر برای تقویت لغات

شرکت در آزمون آیلتس نیازمند داشتن دایره لغات وسیع و گسترده است و چنانچه زبان‌آموزان از توانایی بالایی در زمینه پیدا کردن لغات و مترادف آن‌ها برخوردار باشند امتیاز بالاتری را نیز دریافت خواهند کرد. اسپلینگ از دیگر مواردی است که در آزمون آیلتس مورد توجه قرار خواهد گرفت بنابراین زبان‌آموزان در زمان یادگیری واژگان جدید باید این مساله را نیز مورد توجه قرار دهند. منابعی مانند BBC.com و یا New York Times و یا The Washington Post به عنوان بهترین منابع آیلتس برای تقویت لغات شناخته شده و می‌توان با مطالعه این منابع دایره لغات خود را گسترش داده و در آزمون آیلتس نمره 7 را دریافت کرد.

منابع آیلتس برتر برای تقویت گرامر

توجه به بخش گرامر نیز در آزمون آیلتس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و موجب می‌شود زبان‌آموزان در آزمون آیلتس نمره 7 را به سادگی دریافت کنند. داوطلبانی که در بخش گرامری ضعف داشته و باید تمرین بیشتری در این بخش داشته باشند می‌توانند به Understanding and Using English Grammar مراجعه کرده و آن را به‌عنوان یکی از برترین منابع آیلتس برای نمره 7 درنظر داشته باشند. در این کتاب سوالات تمرینی به همراه توضیحات ساده‌ای قرار داده شده است که سخت‌ترین نکات گرامری را به زبانی ساده توضیح می‌دهند. انگلیسی زبانانان غیر بومی که در سطح پیشرفته قرار دارند می‌توانند از این کتاب به-عنوان یک منبع معتبر یادگیری زبان استفاده کنند.

منابع برتر آیلتس برای تقویت نوشتار

در بین منابع آیلتس برای نمره 7 زبان‌آموزان باید به هر یک از 4 مهارت زبانی توجه ویژه‌ای داشته باشند که بخش نوشتار یکی از مهم‌ترین آن‌ها بوده و سختی‌های مختص به خود را دارد. در بخش رایتینگ آیلتس دو سوال وجود دارد که حدود یک ساعت زمان برای آن درنظر گرفته شده و زبان‌آموزان باید به این سوالات پاسخ صحیحی بدهند. استفاده از منابع رسمی موجب می‌شود تا داوطلبان آمادگی بیشتری برای پاسخگویی به این بخش را داشته باشند و درصورت تمایل می‌توانند از پاسخ‌نامه منابع آیلتس کمک بگیرند.

داوطلبانی که زمان کافی برای آمادگی در آزمون آیلتس را ندارند می‌توانند روزانه موضوعی خاص را مد نظر قرار داده و حدود 10 تا 15 دقیقه درمورد آن متنی را بنویسند. برای اینکار بهتر است از مدل‌های نوشتاری آزمون‌های آیلتس سال‌های قبل استفاده کرده و حدود 500 کلمه پیشنهادی را درخصوص آزمون آیلتس به کار بگیرند.

سایت oxnoor تا به حال برنامه­ های کاری مشخص و هدفمندی را به صورت یکپارچه و منسجم دنبال کرده و توانسته خدمات تخصصی و کاربردی را در اختیار متقاضیان قرار دهد. تمام مدرسانی که در دپارتمان زبان موسسه دانش گستر کوه نور فعالیت دارند از تجربه کافی اقامت در کشورهای خارجی را داشته و سعی دارند اطلاعت ارزشمندی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. ارائه آموزش­های لازم درخصوص زبان انگلیسی از دیگر وظایف این موسسه آموزشی شناخته شده و زبان­آموزان با مراجعه به سایت oxnoor می­توانند کلیه اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورده و بدون هیچ مشکلی در زمینه زبان انگلیسی وارد این کشور شوند. به دلیل استفاده از اساتید مجرب و کاردرست متقاضیان می­توانند تمام اصول و قواعد زبان انگلیسی را نیز آموخته و از آن در طول روز استفاده کنند.

2019-04-06T16:13:39+04:30

اطلاعات تماس :

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

تلفن: 02144272450

فکس: 02144272450

وب‌سایت: موسسه دانش گستر کوه نور