درباره ما

/درباره ما
درباره ما 2019-05-06T12:58:24+04:30

درباره موسسه OXNOOR

سایت OXNOOR متعلق به دپارتمان زبان موسسه‌ی دانش‌گستر کوه نور است .

سایت OXNOOR متعلق به دپارتمان زبان موسسه‌ی دانش‌گستر کوه نور است که فعالیت خود را در سال 1386 و هم‌زمان با آغاز فعالیت موسسه‌ی دانش‌گستر کوه نور شروع کرده است. با توجه به فعالیت اصلی موسسه در زمینه‌ی اعزام دانشجو به اروپا، ارائه خدمات آموزش زبان به کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور را دارند به عنوان یک هدف بسیار مهم و قابل توجه در نظر گرفته شد، لذا در راستای تحقق این هدف دپارتمان زبان موسسه‌ی دانش‌گستر کوه نور نیز جهت ارائه خدمت در زمینه‌ی آموزش زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی و زبان‏های رایج به‌صورت حضوری و آنلاین برنامه‌ریزی شد و نتیجه‌ی آن تا به امروز در قالب یک برنامه‌ی کاری مشخص، یکپارچه، و هدفمند به‌صورت کاملاً تخصصی اجرا و دنبال شده است.
دپارتمان زبان موسسه‌ی دانش‌گستر کوه نور بر این اساس که بتواند تمام زبان‌آموزان را برای زندگی و تحصیل در خارج از کشور آماده کند، همواره مدرسان خود را از بین کسانی که تجربه زندگی در خارج از کشور را دارند گزینش می‌کند، لذا شما زبان مورد نظر خود را با تمام قواعد و اصولی یاد خواهید گرفت که در جامعه‌ی کاربرد آن زبان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیگر سایت های موسسه دانش گستر کوه نور


اطلاعات تماس :

تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران،خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، بوستان 7 غربی، مجتمع اداری پاسارگاد، طبقه 8، واحد 23

تلفن: 02144272450

فکس: 02144272450

وب‌سایت: موسسه دانش گستر کوه نور